Manifestsenteret

Kontakt

Manifestsenteret ligger sentralt plassert i Røyken kommune.

Det er god bussforbindelse med Drammen og togforbindelse med Oslo.

Tlf: 31297650

 

Mailadresser til ansatte:

Bjørn Andreas Spæren, Institusjonssjef sparen@manifestsenteret.no
Siv Kjelsås Kvinge, Psykiater kvinge@manifestsenteret.no
Arild Bodin, Inntaksansvarlig bodin@manifestsenteret.no
Laila Winblad, Avdelingsleder (avd. 1) winblad@manifestsenteret.no
Bjørn Thomas Lien, Avdelingsleder (avd. 2) lien@manifestsenteret.no
Line Brudvik, Avdelingsleder (avd. 3) brudvik@manifestsenteret.no
Elisabeth Holmen Winsnes, Avdelingsleder (avd. 4) elisabeth.winsnes@manifestsenteret.no
Trine Hagen Østreng, Avdelingsleder kjøkken ostreng@manifestsenteret.no
Elisabeth Hagen Pedersen, Administrasjons- og HR-ansvarlig pedersen@manifestsenteret.no
Geir Widmark, Vaktmester widmark@manifestsenteret.no

Manifestsenteret skal være en ledende aktør på utredning og behandling av pasienter med rusavhengighet og samtidig psykisk lidelse ROP-lidelser.